Nabídka – Doplňkové služby

Nabídka – Doplňkové služby

Ikona

Doplňkové služby

Naše projekční kancelář s dlouholetými zkušenostmi poskytuje podporu v každé fázi projektu.

Ke klientovi přistupujeme individuálně a každý náš projekt je šitý na míru. Během několika let jsme realizovali celou řadu projektů, máme znalosti a zkušenosti ve všech možných aspektech a víme, na co se zaměřit při stavbě tribuny pro koncert, stejně jako jaké řešení bude nejlépe fungovat pro dočasný volejbalový stadion. Naší silnou stránkou je také optimální plánování logistiky v náročném zimním terénu. Rádi se o všechny tyto tipy podělíme s našimi klienty, protože je v našem společném zájmu, aby byl konečný výsledek nejen uspokojivý, ale především uspokojující pro klienta, pro diváka a mimochodem i pro nás.

 

Všechny konstrukce jsou navržené v souladu s platnými normami pro danou oblast. Na základě statických výpočtů poskytujeme podrobnou dokumentaci včetně výkresů CAD.

 

Abychom vyhověli potřebám zákazníka, nabízíme také poradenství pro větší a méně typické projekty.

Doplňkové služby

Technické poradenství

Na základě potřeb každého klienta a s využitím rozsáhlých znalostí a zkušeností našich kvalifikovaných pracovníků jsme schopni vyřešit většinu problémů a nabídnout řešení, která přispívají k velmi dobrému přijetí konečného objektu.

 

Jsme otevřeni na spolupráci s různými subjekty a připravujeme naše konstrukce tak aby dobře fungovaly spolu s vysílací infrastrukturou a inženýrskými sítěmi.

 

Od okamžiku předložení nabídky až po konečnou realizaci jsme vám k dispozici a nabízíme podporu v každé fázi investice.

Projekty CAD a výpočty

Cenové nabídky a realizace vycházejí z dokumentace vypracované v souladu s platnými právními předpisy.

 

Nabízíme CAD projekty spolu s kompletní kalkulační dokumentací potřebnou pro danou implementaci.

Návrh značky

Tribuny a boční konstrukce jsou ideálními plochami pro zakrytí reklamními sítěmi.

V této situaci jsme schopni přizpůsobit strukturu a navrhnout velikost a umístění bannerů.

Související infrastruktura

Naše konstrukce jsme schopni vyrobit tak, aby bylo možné přizpůsobit všechny druhy stanů, kontejnerů, sanitárních zařízení, cateringu a dalších zařízení požadavkům zákazníka. 

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a využíváme naše znalosti a zkušenosti, abychom společně našli nejlepší řešení.