Nabídka – Zabezpečení podkladů

Nabídka – Zabezpečení podkladů

Ikona

Bezpečnost, přizpůsobení, rozmanitost

Dalším produktem, který nabízíme, je systém ochrany podkladu.

Rozmanitost nabízených řešení umožňuje přizpůsobit nabídku jak podmínkám terénu, tak způsobu provozu.

Nabízíme lehké zabezpečení podkladů pro chodce a také systém pro těžkou stavební techniku. Systémy zabezpečení podkladů jsou navrženy tak, aby nejen chránily daný podklad, ale také umožnily klientovi pracovat v naprostém pohodlí a bezpečí.

Poskytujeme:

- zabezpečení podkladů v podobě dočasných komunikací pro pěší a těžkou techniku;

- zajištění využitelných ploch pro pódia, chodníky pro diváky a podklady pro dočasná parkoviště.

 

Ochrana podkladů

AluTrac

Alu-Trac - těžké zabezpečení podkladů

Alu-Trac je dalším systémem z naší nabídky, který je určen pro pohodlný přístup, příjezd a vjezd na jakýkoli koncert nebo staveniště. Panel Alu-Trac patří do kategorie Heavy Duty. Jedná se o nejmodernější systém pro 21. století. Jeho rozměry 3 m x 2,15 m a nosnost 140 t na 1 metr čtvereční poskytují mnoho možností využití při stavbě dočasných komunikací jak pro pěší, tak pro lehká vozidla a těžkou techniku, jako jsou nákladní automobily, mobilní jeřáby a mnoho dalšího. Možnost rychlé instalace umožňuje téměř okamžitý přístup osob a strojů na stabilní a bezpečný podklad.

 

Systém Alu-Trac je upřednostňován pro oblasti s velmi vysokým zatížením a vysokou úrovní provozu. Panely Alu-Trac díky své schopnosti spojovat se ve všech směrech (jako kostky LEGO) nabízejí téměř neomezené možnosti libovolného uspořádání pracovní plochy. Robustní konstrukce panelu z vícekomorových hliníkových prvků umožňuje jeho použití jako průchod nad otevřenými kabelovými žlaby, odvodňovacími kanály bez obav z poškození. Alu-Trac navíc pomáhá chránit zem i vozidla před poškozením, takže je ideální pro akce na citlivých místech, veřejných prostranstvích, v parcích, sportovních zařízeních a na stadionech, kde je ochrana podkladu nezbytná. Je navržen tak, aby minimalizoval škody a nebezpečí pro pěší i automobilovou dopravu. Alu-Trac je navržen tak, aby při pokládce tvořil rovný povrch. Všechny spojovací a konstrukční prvky jsou skryté, což umožňuje plnou ochranu systémů kol vozidel a žádné výstupky pro pěší provoz. Aby bylo dosaženo co největší univerzálnosti, lze panely pokládat pomocí strojů (vysokozdvižný vozík, teleskopický nakladač, HDS), ale také lidskou silou.

 

Nízká pohotovostní hmotnost panelu s čistou plochou 6,45 m2 poskytuje vynikající poměr hmotnosti k ploše. A to se promítá do:

- možnosti dopravy – více metrů prostoru na jedno auto

- malé poškození povrchu

- možnost instalace bez použití těžké techniky

Účel:

- dočasné cesty pro těžkou techniku

- dočasné komunikace pro lehkou mechanickou dopravu

- dočasné chodníky pro pěší

- ochrana trávníku stadionu

- a mnoho dalších...

Technické údaje:

Materiál: hliník

Rozměry: 2,15 x 3,00 x 0,048 m

Hmotnost: 210 kg/panel

Zatížení: 141T – v závislosti na podkladu

Povrch: profilovaný, montážní šrouby skryté

I-Trac

I-TRAC™: zabezpečení podkladů typu "Heavy duty"

Panely I-Trac™ představují jedinečnou a nejmodernější technologii, která ve všech ohledech překonává alternativní produkty nabízené konkurencí. Desky I-Trac™ jsou navrženy tak, aby chránily povrch před extrémně těžkými stroji a zařízeními se zatížením až 30 tun na nápravu. Panely lze použít samostatně pro jednotlivé zátěže nebo je lze kombinovat a zvětšit tak plochu. Jedná se o osvědčené řešení, které chrání podklady před jakýmkoli vnějším rušením. Panel je velmi lehký, odolný a snadno se používá. Instalace a demontáž je rychlá a účinná, protože nevyžaduje žádné specializované nástroje. Jejich charakteristická modularita umožňuje vytvořit jakýkoli tvar povrchu nebo příjezdové cesty s kompaktní a stabilní rovinou schopnou odolat extrémnímu zatížení, což umožňuje pohyb až 120tunových jeřábů. Pokud však potřebujeme chránit pouze jedno konkrétní místo před zatížením, můžeme použít pouze 1 panel, tzv. bodovou aplikaci.

Panely I-Trac™ jsou jedním z nejefektivnějších a nejflexibilnějších řešení ochrany podkladu a mají širokou škálu využití jako dočasný povrch, především ve stavebnictví, díky čemuž se dostaly do centra pozornosti důležitých členů stavebního průmyslu. Díky těmto výhodám se panely I-Trac™ ve velmi krátké době staly nepostradatelnou součástí, která slouží jako přístupové cesty pro těžkou techniku, jako jsou jeřáby, nákladní automobily, zvedáky atd.….

Panely I-Trac™ jsou vhodné pro jakýkoli typ podkladu: měkký, nevhodný, pokrytý trávou nebo pískem. Panel je odolný vůči většině chemikálií, a proto je šetrný k životnímu prostředí. O nabízené řešení ochrany podkladu je na evropském trhu velký zájem. Výhody, které nabízí použití přenosného panelu I-Trac™, si uvědomuje stále více průmyslových odvětví a získává si tak mnoho nových zákazníků.

Účel:

- přístupové cesty pro provoz vozidel do 30 tun na nápravu,

- zajištění povrchů při hromadných akcích,

- přistávací plochy pro vrtulníky, letadla,

- parkovací plochy,

- ochrana země ve stanech, arénách, zdravotnických střediscích, na stadionech atd.

Technické údaje:

Materiál: PPCP

Rozměry panelu: 120 cm x 92 cm

Krycí plocha 1 panelu: 0,8 m2

Tloušťka panelu: 54 mm.

Hmotnost panelu: 15,6 kg

Teplota použití: - 60 > + 95°C

Přípustné zatížení: 30 000 kg na nápravu

EuroMat

EuroMat® je mezistupeň mezi těžkými a pevnými panely, jako jsou I-TRAC a ALU-TRAC, a lehkými systémy. Umožňuje kolový provoz, ale nezaručuje, že bude fungovat na každém povrchu jako výše uvedené systémy zemní ochrany. Je lehčí a rychleji se sestavuje, což je jeho hlavní výhoda.

Účel:

- dočasné komunikace pro lehkou mechanickou dopravu

- dočasné komunikace pro pěší

Technické údaje:

Vnější rozměry: 2 410 x 1 200 m

Výška: 12 mm

Plocha: 2,9 m2

Hmotnost: 35 kg

Supa-Trac

Supa-Trac™ je bezkonkurenční systém zabezpečení podkladů na trhu pro trávníky se středním zatížením, který umožňuje pohyb lehkého vybavení o hmotnosti až 3,5 tuny na nápravu. Skvěle funguje na všech typech povrchů a snadno se přizpůsobí nerovnostem na povrchu. Systém je velmi lehký a snadno se používá. Díky jedinečnému tvaru panelů je možné během několika hodin zajistit trávník na celém stadionu bez použití těžké techniky nebo jakéhokoli nářadí. Zajišťuje pohyb vozidel i na měkkém nebo nestabilním povrchu.

 

Supa-Trac™ je vynikající systém ochrany trávníku, který umožňuje chránit trávník až 8 dní. Tento systém nabízí neomezené možnosti a umožňuje vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům, jako jsou například Stadiony. Výstavba chodníků, přístupových cest, parkovišť, a dokonce i dočasných heliportů již není problém!

 

Systém Supa-Trac™ je vhodný pro jakýkoli povrch, od trávy přes zeminu, písek, štěrk až po tvrdý povrch. Panely mají vlastní odvodňovací systém pro vodu a vzduch, který udržuje cirkulaci vzduchu v chráněném prostoru. Elektrická inertnost, odolnost vůči chemikáliím, korozi a UV záření, stejně jako speciální protiskluzová struktura a široká škála barev umožňují bezpečné, zajímavé a estetické kompozice.

Účel:

- ochrana trávníku stadionu

- čisté a bezpečné povrchy během hromadných akcí,

- přístupové cesty umožňující provoz vozidel do 3,5 tuny na nápravu,

- chodníky, uličky mezi stany, stánky během pikniků, koncertů, festivalů, výstav pod širým nebem,

- podlahy ve stanech, halách,

- hrací a taneční plochy.

Technické údaje:

Materiál: PP

Rozměry panelu: 966 mm x 275 mm

Krycí plocha 1 panelu: 0,21 m2

Tloušťka panelu: 34 mm

Hmotnost panelu: 2,025 kg

Hmotnost na 1 m2: 9,7 kg

Teplota použití: - 40 až + 40 °C

Přípustné pojízdné zatížení: 3,5 tuny na nápravu

Přípustné statické zatížení: 80 tun na m2

RubbaMat

RubbaMat® je flexibilní ochranná podložka. Její největšími výhodami jsou rychlá montáž, tvarové přizpůsobení podkladu a protiskluzové vlastnosti.

Účel:

- dočasné komunikace pro lehkou mechanickou dopravu

- dočasné chodníky pro pěší

Technické údaje:

Vnější rozměry: 2 410 x 1 200 m

Výška: 12 mm

Plocha: 2,9 m2

Hmotnost: 43,6 kg